O mnie

Cześć, jestem Patryk. Obecnie mieszkam w mroźnym kraju muminków czyli Finlandii. Na swoim blogu będę chciał poruszać takie tematy jak życie w FI, trochę popiszemy o technologii oraz o kuchennych rewolucjach na obczyźnie. Dla prawdziwych koneserów whiskey znajdzie się również coś do poczytania będziemy próbować destylatów z najróżniejszych części świata.

Stronę traktuję jako swoisty spis myśli, poradnik dla osób które planują wyjazd do Finlandii ale nie wiedzą z czym to się wiąże. Poruszymy tutaj także tematy życia codziennego, które mogą Was tu spotkać.

Forma jaką chcę zachować ma być przyjemna dla czytelnika bez przesadnej poprawności lekka dla oka ale jednocześnie zawierająca merytoryczne wypowiedzi.

Jestem również do Waszej dyspozycji w miarę swoich możliwości postaram się udzielić Wam wyczerpujących odpowiedzi. Jeśli jednak nie będę w stanie na nie odpowiedzieć zrobię co w mojej mocy aby dowiedzieć się czegoś specjalnie dla Was.

Po godzinach również serdecznie zapraszam Cię na mojego instagrama gdzie umieszczam codziennie zdjęcia otaczającej mnie przyrody.